Vaja

PGD Sovodenj vaja

VAJA- GAŠENJE IN REŠEVANJE

5.9.2009 v popoldanskem času smo pri »Zajanešku« v Podjelovem brdu izvedli vajo na kateri je sodelovalo 12 operativcev iz našega društva. Namen vaje je bil usposabljanje članov v primeru reševanja oseb ujetih v gorečih stavbah.

(nekaj slik z vaje lahko vidite v galeriji slik)

MEDDRUŠTVENA VAJA S PGD GORENJA VAS

29.5.2009 v večernem času smo se na območju Gorenje vasi udeležili meddruštvene vaje s PGD Gorenja vas na kateri je sodelovalo 12 operativcev iz našega društva. Namen vaje je bil usposabljanje članov in preveriti meddruštveno sodelovanje in delovanje v skupnih akcijah.

MEDDRUŠTVENA VAJA S PGD TREBIJA

25.4.2009 v popoldanskem času smo pri »Koširju« v Stari Oselici izvedli meddruštveno vajo s PGD Trebija na kateri je sodelovalo 10 operativcev iz našega društva. Namen vaje je bil usposabljanje članov in preveriti meddruštveno sodelovanje in delovanje v skupnih akcijah.

MEDDRUŠTVENA VAJA S PGD GORENJA VAS

21.3.2009 v popoldanskem času smo na domačiji »pri Burji« v Podjelovem brdu izvedli meddruštveno vajo s PGD Gorenja vas na kateri je sodelovalo 11 operativcev iz našega društva. Namen vaje je bil usposabljanje članov in preveriti meddruštveno sodelovanje in delovanje v skupnih akcijah.

VAJA - GAŠENJE GOREČEGA VOZILA

Dne 28.3.2009 v dopoldanskem času smo izvedli vajo gašenja osebnega vozila. Pri tem smo gasilce, ki so pred kratkim opravili izpit za gasilca seznanili z opremo in s pravilnim gašenjem gorečega vozila ter skrbi za lastno varnost.

GASILSKI RALLY PGD SOVODENJ

18.10.2008

18.10.2008 v dopoldanskem času smo organizirali 1. gasilski rally PGD Sovodenj na katerem je sodelovalo 5 sosednjih PGD ( Gorenja Vas, Dobračeva, Ledine, Plužnje, Planina – Čeplez) in seveda tudi PGD Sovodenj. Tokratni rally je bil namenjen druženju in izpopolnjevanju gasilskih veščin.

VAJA - REŠEVANJE IZ PODRUŽNIČNE ŠOLE SOVODENJ

07.06.2008 09:00

Dne 7.6.2008 ob 09.00 uri smo izvedli vajo reševanja otrok iz podružnične šole na Sovodnju, ter prikaz dela nekaterih služb, ki delujejo v sistemu zaščite in reševanja.

VAJA - POŽAR V PODJETJU TERMOPOL

30.04.2008 11:00